1.SEPTEMBER AVAB ÕPPEAASTA

13.09.2021

Juba palju aastaid on meil traditsiooniks, et lasteaiaperele olulistel tähtpäevadel kogunetakse Mirimaa lipuväljakule , et tunda rõõmu koosolemisest ja mõista, kui suure pere liikmed me kõik oleme!

1. september tähistab meie jaoks, lisaks tarkusepäevale, suurt perelisa – lasteaiateed alustavad uued, enamasti 3-aastased, midrimaalased!

Meie ise oleme sellega juba väga harjunud, et kui kevadel on pereheitmine, koolieelikud võtavad ette koolitee, ja sügisel saabuvad uued midrimaalased, on neid palju! Sel aastal alustasid midrimaateed rohkem kui 90 Saue linna ja selle ümbruskonna last. Nende jaoks oli see päev ju eriti märgiline! Tere tulemast midrimaale!

1.septembri aktuse avas meeleolukalt meie lasteaia direktor, Diana Kuntor. Piduliku päeva puhul heiskasid Midrimaa lipu koolieelikute rühma õpetajad.

Jüri, Mari ja Kati on lapsed, kes elavad Midrimaal ja nagu pidulikule hetkele kombeks, olid nad kolmekesi kohal ka sellel päeval!

Katile ja Marile tegi väga muret, et Jüril oli suvega Kaera-Jaani tantsimine meelest ära läinud … Nii nad püüdsid siis üheskoos tantsust sotti saada … Tantsuringi haarati ka lasteaia direktor Diana Kuntor! Ühises tantsuringis tuli ka Kaera-Jaan lõpuks Jürile meelde! Palju paremini oli logolastel aga meeles tants Sa suudad seda!, mida tantsiti juba koos kõigi lasteaialastega.

Lasteaia personali tarkusepäeva tegi maguseks Isamaa esindajate poolt õpetajatele toodud imemaitsev tort.

Loodame, et alanud õppeaasta tuleb oluliselt soodsamate ühestegemise võimalustega kui eelmised! Igal juhul teeme üheskoos ikkagi suuri plaane ja loodame need kevadeks ka ellu viia!

Head uut aastat meile kõigile!