KOOLIEELIKUTE TÄNUKONTSERT

18.05.2018

Teisipäeval, 15.mail, toimus meie lasteaias  KOOLIEELIKUTE TÄNUKONTSERT  nendele lasteaia töötajatele, kelle tööd ja tegemised on aidanud nende lasteaia-aastaid turvaliselt ja mitmekesiselt mööda saata.

Laste esinemist olid tulnud nautima tervishoiutöötaja, kokad, üldkoristajad, pesulaohoidja, juhtkonna esindajad ning õpetajad ja õpetaja abid, kelle rühmades tänvu lasteaeda lõpetavad lapsed varasematel aastatel käinud on.

Meeleolukale kontserdile järgnes põgus koosviibimishetk lõpurühmade kaetud kohvilauas.

Täname koolieelikuid, nende vanemaid ja õpetajaid lapsi toetanud töötajate meelespidamise eest!

Õnnelikku ja põnevat kooliteed teile Klaabu, Naksitrallide, Lotte ja Rohutirtsu rühmade lapsed!