MIDRIMAA LAPSED AUDENTESES

01.05.2018

Reedel, 27.aprillil 2018, toumus Tallinnas, Audentese Spordiklubis 21. Üle-Eestiline lasteaedade spordipäev. Võistlustel löövad igal aastal kaasa 36 lasteaia esindused üle Eesti.
Saue lasteaia Midrimaa jaoks on sellel võistlusel osalemine saanud heaks traditsiooniks. Eelmise aasta kevadel tõid meie lapsed koju mitu alavõitu ja võistluste üldvõidu karika.
Võistlustel osalevad 12-liikmelised 5-7-aastaste laste võistkonnad, igas 6 tüdrukut ja 6 poissi. Võisteldakse teatejooksus, kombineeritud teatejooksus, tüdrukute osavusvõistluses ja poiste köieveos.

Meie lasteaia 12-liikmelise võistkonna valmistasid ette liikumisõpetajad Ly-Miett Lõoke ja Riinu Vaikne.

 Laste poolt võidetud teatejooksu I koht ja köieveo II koht sillutasid teed üldvõidu poole! Meie võistkond edestas konkurente 12 punktiga. II ja III koha võitnud lasteaedade punktisumma oli võrdne! Kaalukeeleks kohaasetusele said vaid mõned sekundid ja ühtlasem kohapunktide asetus.

Võit ei tulnud sugugi kergelt, kuid laste keskendumine ja üksteisele kaasa elamine tegid sporti täis päeva elamusterohkeks!

TUNNUSTAME MIDRIMAA VÕISTKONDA LASTEAIA ESINDAMISE JA SUUREPÄRASE SPORTLIKU SAAVUTUSE EEST!
Täname liikumisõpetajaid ja lapsevanemaid! Suur oli toetus võistlejatele lapsevanematelt, kellel oli võimalik tulla kohapeale lapsi toetama!
Tublide võistlejate saavutusi jäävad meenutama koju toodud võistlussärgid ja medalid ning lasteaia trofeelauda kaunistav karikas koos diplomitega.

Rohkem pilte vahvast võistluspäevast Audenteses leiate lingilt: https://bit.ly/2JI2wGw

You Might Also Like