ÕPPEREIS KADARBIKU TALUSSE

18.05.2018

28.mail said meie lasteaias alguse käesoleva õppeaasta PRIA Koolikava raames läbiviidavad tegevused. PRIA koolipuuvilja ja -köögivilja toetust saavatel lasteasutustel on võimalik taotleda rahastust, et läbi viia projekti toetavaid tegevusi.

Juba neljandat aastat on meie lapsed saanud võimaluse külastada PRIA Koolikava raames Kadarbiku köögiviljakasvatustalu. Laste jaoks on alati olnud põnev näha, kuidas köögivilju hoiustatakse, töödeldakse ja turustamiseks ette valmistatakse.

Alati on lastel olnud võimalus maitsta toodangut ja leida maitsete hulgast oma lemmikud. Ka sellel aastal osalesid Kadarbiku õppereisidel meie nelja rühma koolieelikud.

Lapsed saavad sellistel õppekäikudel teadmisi, mis rikastavad nende maailmapilti, annavd uusi maitseelamusi ja panevad hoolivamalt suhtuma toidusse.