PALJU ÕNNE MIDRIMAA!

21.10.2022

5.oktoober on meie lasteaias alati sagimist täis päev, nagu üks sünnipäev olema peabki! Lapsed olid hommikust saati elevust täis, sest ainus, mida nad teadsid lisaks sellele, et lasteaial on sünnipäev, oli see, et – tuleb üllatusesineja! Ja lapsed ei pidanud pettuma! 

Lausa maagiliselt haaras neid oma etenduse lummusesse mustkunstnik Fred-Erik Johanson. Ükskõik, kui tähelepaneki ud meie väikesed vaatajad ka polnud, maagiat ja võlukunsti ei olnud hetkekski liiga palju! Kuulsime vaid laste rõõmsaid ohkeid, naeru, aplausi – üllatus oligi tõeliseks üllatuseks ning pakkus lastele kõneainet nii saalist lahkudes kui kindlasti ka õhtul kodudes…

Väga tublid olid meie Kütise tänava maja Pilvekese ja Pihlamarja rühmade lapsed, kes õpetajate abiga võtsid ette retke Koondise tänava majja ja kõndisid vapralt peale üllatusetendust ka oma “kodumajja” tagasi.

Lisaks Midrimaa lasteaiale peab sellel päeval sünnipäeva ka meie lasteaia esimene direktor Meeli Paju. 

Midrimaa juubelile ja meie uue õueala valmimisele pühendatud tänuürituse lõpus avati tänutahvliga pink lasteaia pikaaegsele juhile Meelile, kes juhtis ja kujundas Midrimaad esimesed 33 aastat kuuekümnest!

Oma tähelepanuhetked saavad sellel päeval ka kõik lasteaia töötajad, sest 5.oktoober on ka õpetajate päev! Oleme väga tänulikud lapsevanematele, kes oma laste õpetajaid sellel päeval lillede ja kingitustega meeles pidasid!

Seekord oli meie lasteaed auväärse juubilari rollis – täitus 60 aastat lasteaia avamisest Sauel. Väga väärikas iga ühe asutuse jaoks! Kahe rühmaga alusatnud majast on saanud tänaseks 19-rühmaline lasteaed veidi üle 400 lapse ja üle 70 töötajaga. Ja nii uskumatu, kui see ka näib, ei saa sugugi kindel olla, et meie lasteaed veelgi suuremaks ei laieneks…

 

 

You Might Also Like