PÕNEV PÄEV LAITSE RALLIPARGIS

02.09.2021

Käesoleva aasta aprillikuus pöördus meie lasteaia poole Saue Lions Club president Jaan Kalbus ettepanekuga korraldada maikuus klubi poolt Saue lasteaia Midrimaa koolieelikutele liikluskoolitus Laitse Rallypargis (Rallipargi koduleht).

Võtsime tehtud ettepaneku taas rõõmuga vastu, sest sarnast koostööd olime Saue Lions Club´ja Laitse Rallypargiga teinud ka paaril varasemal aastal.

Sellel aasta maikuu 25. ja 28. päeval külastasid klubi eestvedamisel ralliparki meie lasteaia Trollide, Mesimummi, Päikesekiirte ja Oravakseste rühma lapsed. Rallipargi liikluslinnakus veetsid lapsed põnevust pakkuvaid tegemisi täis ennelõuna (Liikluslinnak ja mängude maja).

Nii laste õpetajad kui ka lapsed on väga tänulikud Saue Lions Club liikmetele, et nad on pidanud võimalikuks meie koolieelikutele koolituspäeva korraldamist ning andnud sellega suure panuse laste igapäevaste tegemiste vahele põneva huvireisi korraldamise kaudu!