SPORDIST PEAVAD LUGU KA MEIE KÕIGE PISEMAD

21.07.2022

Kui meie lasteaia 4-7-aastased lapsed katsetasid sportimisvõimalusi Saue Gümnaasiumi staadionil. siis meie kõige nooremad lapsed, 3-4-aastased, saavad igal aastal samuti võimaluse oma osavust ja oskusi proovile panna väljaspool meie õueala.

Ka tänavu, 27.aprilli ennelõunal, kogunesid meie lasteaia Rohutirtsu, Mesimummi, Oravakeste, Päikesekiirte ja Trollide rühma lapsed Saue Noortekeskuse taga olevale kunstmuruväljakule, et sportimisest rõõmu tunda!


Liikumisõpetajad Pille ja Ave olid lastele valmis seadnud erinevad tegevuskeskused, kus lapsed said oma õpetajate juhendamisel proovile panna oma täpsusviske oskused, pallide käsitlemise osavuse ja füüsilise vastupidavuse rõngast rõngasse hüplemisel.
Aga selleks, et hoogsalt sporti tegema hakata, tuli ennekõike ühises rivis oma valmisolekust teada anda, teha üheskoos mõned soojendusharjutused kerelihastele ning jalad kolmes väljakuringis soojaks joosta.

Nii mõnegi väikese spordilapse jaoks oli vaja ennast tõsiselt pingutada, et kõikides tegevuskeskustes osavalt toime tulla!

Lisaks üheskoos nauditud liikumisvõimalustele olid lapsed koos õpetajad väga rõõmsad ka selle üle, et pikkade vihmailmade vahele mahtus veel üks selline päev, kus laste spordipäev vaid päikesesäras mööduda sai!

Juba järgmisel õppeaastal on meie tänastest kõige pisematest sirgunud suuremad spordisõbrad ning neil on võimalus koos endast vanemate lastega kaasa teha retk Saue kooli staadionil toimuvale spordipäevale!

 

You Might Also Like