SUVINE TÖÖKORRALDUS MIDRIMAAL

12.06.2018

Alates juunikuu teisest nädalast on lasteaias suvine töökorraldus. Puhkusteperioodil on rühmad osaliselt suletud ja lapsed on paigutatud suverühmadesse.

Juunikuus on avatud mitmed A- ja D-tiiva rühmad. B-tiiva rühmad on suletud.

Juulikuus on lasteaias avatud üks suvine valverühm, mis on komplekteeritud lastevanemate poolt 15.märtsiks esitatud avalduste alusel.

Augustikuus avatakse taas suurem arv rühmasid vastavalt lastevanemate seas korraldatud küsitluse tulemustele. Rühmade avamine toimub järk-järgult vastavalt kohti vajavate laste arvule.

Laste liikumist rühmades kirjeldavad failid edastati lapsevanematele e-lasteaia kaudu ja paberkandjad sellekohase infoga on lasteaia D-tiivas asuva muusikasaali ustel.  Suvise töökorralduse kohta saab lisainformatsiooni suve jooksul avatud rühmadest või tööl olevatelt juhtkonna liikmetelt.

21.augustist algab lasteaias esimest korda lasteaeda tulevate laste lasteaiaga harjutamise periood. Lastel on kaks nädalat aega saada tuttavaks oma rühma, õpetajate ja rühmakaaslastega. Lastel on võimalik olla lasteaias lõunani, harjuda lasteaia igapäevategemiste ja igahommikuse varasema ärkamise toetava rutiiniga. Täistööajaga alustavad kõige väiksemate laste rühmad 3.septembrist.

Alates 3.septembrist on lasteaia kõik lapsed tagasi oma tavapärastes rühmades ja rühmad alustavad juba uut, 2018/2019. õppeaastat!

ELAMUSTEROHKET JA PÄIKESELIST SUVE KÕIGILE!

You Might Also Like