TAAS RÕÕMUSTAS LAPSI ÕPETAJATE KEVADNÄIDEND

06.06.2022

Üle kahe aasta saime taas jätkata traditsiooni, mis on kestnud Midrimaal väga palju aastaid – lavastada ja etendada lasteaiaperele õpetajate näitetrupi poolt üks vahva, õpetliku sisuga kevadnäidend! Etenduste toimumise aeg on enamasti jäänud ikka kevadpühade vahetusse lähedusse.

Käesoleval kevadel lavastus õpetajate esituses näidend NINATARK MUNA. Lavastajatena asutvad tavapäraselt üles meie muusikaõpetajad – seekord siis Reet ja Elleriin.

Osatäitjatena olid sel aastal ametis liikumisõpetaja Ave, muusikaõpetaja Elleriin, eripedagoog Beatriss, õpetajad Anu, Kati H. ja Tuuli.

Taas oli näitetrupp ära teinud suure ettevalmistustöö, et laseaiapere saaks nautida nende endi rõõmu osatäitmistest ning et õpetajad saaksid võimaluse koos lastega päris mitmete elus oluliste väärtuste üle arutlemiseks.

Ninatarga Muna seiklusi esitati lastele kahel korral, sest kogu meie lastepere meie kõige suuremasse saali korraga ära ei mahu!

Näidend NINATARK MUNA esietendus Midrimaa õpetajate näitetrupi esituses 19.aprilli ennelõunal.

Usun, et laste siiras kaasaelamine ja võimalus koos näidendi tegelastega TIBUTANTSU tantsida, muutsid selle päeva paljudele neist unustamatuks! Ei ole me ju tervelt kahel aastal nii suure hulgaga kogunenud ja ettevaatusabinõuna ei ole paaril aastal ka näidendeid lavastatud.

Tundub, et sellest taaskohtumisest tundsid võrdselt suurt rõõmu nii need, kes olid publikuks, kui ka need, kes näidendis erinevaid rolle kandsid!

Oleme tänulikud meie muusikaõpetajatele Elleriinule ja Reedale, et nad panustasid nii palju aega ja energiat meie toreda traditsiooniga jätkamiseks! Ei ole suuremat tänu õpetaja jaoks kui laste säravad silmad ja nende siiras rõõm!

Jääme juba täna näiteringi uusi ülesastumisi ootama!

 

You Might Also Like