TÄNUKONTSERT KOOLIEELIKUTELT

14.06.2019

Üsna värskeks traditsiooniks Midrimaal on saanud koolieelikute tänukontsert nendele lasteaia töötajatele, kellega lapsed on kokku puutunud oma lasteaiateel. Kontserdile kutsustakse laste tegemisi toetavad töötajad, kes igapäevaselt rühmas ei tööta ja kes võibolla lasteaia lõpetamise päeval peole ei osale.

Kindlasti kutsutakse tänukontserdile ka kõik need endised töötajad, kes on lapsi lasteaias käimise jooksul õpetanud ja kasvatanud, kuid leidnud elus uued väljakutsed.

Käesoleva õppeaasta tänukontsert toimus 15.mai ennelõunal.

Tänukontserdil esinesid kutsutud külalistele kõik koolieelikud ja tänavad neid hoolimise ja toetamise eest! Peale kontserdi lõppu ootab kõiki kutsutuid lasteaia raamatukogus lapsevanemate abiga kaetud kohvilaud, et pakkuda laste kasvamist toetanud lasteaia töötajatele pisike puhkehetk ning väljendada seeläbi oma tänu.

On hea meel tõdeda, et tänkontserdi korraldamisest on saanud soe traditsioon, mis võimaldab lastel ja nende õpetajatel väljendada üldpersonalile  tänu lasteaiapäevade mitmekesistamise eest ning lisab lasteaia üldpersonalile motivatsiooni teha oma tööd veelgi pühendunumalt.

Jääb vaid soovida tuult tiibadesse meie selle aasta koolieelikutele – Naksitrallidele, Pokudele, Päikesekiirtele ning rühma Tipp ja Täpp lastele!

Olgu sügisel saabuv koolitee teie jaoks põnev ja põnevaid uusi teadmisi tulvil!