VAHVATEST TEGEMSTEST TULVIL TALVINE TERVISENÄDAL

06.05.2022

Mõned meie traditsioonid ei sõltu isegi sellest, et koroonapisikud taanduda ei taha! Nii on Midrimaal kolm korda aastas tervisenädalad – sügisel, talvel ja kevadel! 

Kuidas aga pakkuda kõigile rühmadele põnevaid tervise olulisust rõhutavaid tegemisi nii, et erinevate rühmade lapsed kokku ei puutuks ja ikkagi saaks tervisele mõeldes terve nädala jooksul aktiivsed olla!? Selle üle aru pidanud, pani Midrimaa tervisedenduse töögrupp kokku TERVISENÄDALA BINGO , mis andis ühelt poolt kõigile rühmadele väikese vihje, mida sel nädalal lastega ette võtta, teisalt aga jättis piisavalt palju ruumi iga rühmameeskonna omapoolseteks tegemisteks tervise teemadel!

Vahva oli ühe rühma tagasisides näha, kuidas lapsed BINGO lahendamise edenemist kirja panid …

Kogu selleaastase talvise tervisenädala tegemisi sidus terviklikumaks ka asjaolu, et vastlapäev sattus olema tervisenädala teisipäeval! Oi, seda rõõmu ja lusti, mida pakkusid kelgumäel kogetud hetked! Kõige vapramate tunnustuse saidki nii laste kui õpetajate poolt meie liikumisõpetajad Ave ja Pille, kes kohe kindlasti ei oska tänagi öelda, mitmeid kordi nad rühmadega vastlaliuge  libistasid … Iga laps, kes läheb Midrimaalt kooli, teab kohe kindlasti, et hea tervis on väga oluline ja iga inimene saab ise selles osas väga palju ära teha!

Jäägu alljärgnev galerii ilmestama meie laste tegemisi talvisel tervisenädalal Midrimaal!

 

 

 

You Might Also Like