KOOSTÖÖST SÜNNIB PALJU RÕÕMU

22.07.2022

Juba kolmandat aastat on pakkunud Saue Lions Club Midrimaa koolieelikutele enne lasteaia lõpetamist võimalust külastada Laitse RallyParki (https://laitserallypark.ee/)

Ja igal aastal on meie koolieelikud tundnud siirast rõõmu sellise võimaluse üle. 10.mail lustisid Laitse RallyPark´i liikluslinnakus ja õppeklassides meie Tõrukeste ja Muumipere rühmade koolieelikud, 16.mail läksid teele Lotte ja Tähekese rühmade lapsed koos saatjatega.

Kõige ilmekama ülevaate Laitses sel aastal toimunust annab ehk Saue Lions Club Facebooki lehel avaldatud postitus ja pildigalerii: https://www.facebook.com/lcsaue/posts/1147552406026576

Midrimaa lasteaiapere on väga tänulik selle, juba traditsiooniliseks kujuneva, koostöövõimaluse üle! Kui üheltpoolt südamest tulnud andmisrõõm ja teisalt uued teadmised liiklusmaailmast ning osalemisrõõm kokku saavad, saabki sündida vaid head ja mälestusväärset!

Täname Saue Lions Club juhtkonda ja liikmeid meie lastele pakutud suurepärase päeva eest ning loodame, et meie koostöö jätkub ka edaspidi!

You Might Also Like