Midrilapsed ROBOTEX´il

10.12.2018

Esimest korda osales meie lasteaia võistkond rahvusvahelisel üritusel Robotex International.

Meie lapsed osalesid nende endi poolt väljamõeldud ja valmistatud tegevusalusel Bee-Bot haridusrobotitega Robotex´il toimunud Insplay Roboliiga võistlusel. Meie lasteaia võistkonda kuulusid Sandra, Silver ja  Johanna Pokude rühmast ning nüüd juba I klassis käiv lasteaia vilistlane Mattias.

Insplay Roboliiga võistlus on hüppelauaks lasteaia- ja algkoolilastele arendavasse robootikamaailma. Võistlusele olid oodatud kuni 12-aastased lapsed oma juhendajate või lapsevanematega.

Esimene kogemus pakub alati kordumatu kogemuse, mis aitab järgmistel kordadel juba julgemalt katsetada ja võistlusesvõrdväärset konkurentsi pakkuda!

Lapsed olid osalemisest elevil. Nende emotsioone kirjeldasid laste meenutused võistlemisest:

“Mulle meeldis rääkida, kuidas me kotiroboti leiutasime ja meeldis mängida, kuidas Jüri, Mari ja Kati lõpuks kooli läksid!” (Jüri, Mari ja Kati on meie lasteaia logol olevad lapsed!)

“Kõige rohkem meeldis, et meid kogu aeg filmiti ja suures telekas näidati!”

Meie lapsi juhendas mängu koostamisel ja saatis võistlustel robootikahuviline õpetaja Liisa Ojapõld.