MIDRIMAAL PEETI PIDŽAAMAPIDU!

14.06.2019

On suur rõõm tõdeda, et pidžaamapeo traditsioon Midrimaal kestab! See teeb koolieelikuks olemise eriti põnevaks! Kui vahetevahel on lapsed maikuu tiheda tegevuskava tõttu pisut väsinud, siis pidzaamapeo toimumine teeb erksaks iga koolieeliku – ka kõige tagasihoidlikuma!

Need lapsed, kelle vanemad õed-vennad on juba kooliteel, on noorematele kodus rääkinud põnevaid lugusid lasteaias ööbimisest, nii et kevad ja pidžaamapidu on koolieelikute hulgas võrdväärselt oodatud! Kunagi ei saa ju kindel olla, kui palju kuuldust on tõepoolest toimunud, kui palju on väljamõeldis …

Naksitrallid pidutsesid lasteaias 16.mai õhtul, Pokud, Päikesekiired ning rühma Tipp ja Täpp lapsed 17.mail. 

Pidžaamapeoga käivad kaasas mõned traditsioonid, aga alati on ees ootamas ka midagi uut! Kindlasti on lastel võimalus osaleda lasteaia ruumides orienteerumises, saada osa öödiskost, nautida lapsevanemate kaetud külluslikku õhtusööki, mängida mänge, mis läbi lasteaia-aja lemmikuteks on saanud.

Põnevust pidžaamades veedetud õhtusse on alati toonud ka ümber lasteaiamaja liikuv tondipaar, kes vahetevahel saab lastega sõbraks, vahetevahel jääb tundmatuks ja salapäraseks – just nii, nagu õpetajad seda korraldada soovivad.

Mitmed rühmad naudivad üheskoos õues käies õhtu saabumist, mõned tegutsevad oma rühma ruumides ja mängivad põnevaid mänge, räägivad üksteisele anekdoote, tondijutte, meenutavad vahvaid seiku lasteaiateest. Seekordset postitust illustreerivad Pokude saadetud pildid pidžaamapeost. 

Traditsiooniks pidžaamapeo korraldamisel on õpetajate ja lapsevanemate valikuvõimalus, kas lasteaeda ka ööbima jäädakse. Sellel kevadel ööbisid lasteaias Naksitrallid, Pokud ja Päikesekiired! Need lapsed saavad oma noorematele õdedele-vendadele pikalt vesta, kui põnev oli nende öö lasteaias …

Täname lapsevanemaid lastele õhtusöögilaua katmise, laste ööseks lasteaeda usaldamise ja meeldiva koostöö eest!

 

You Might Also Like