Nõiatrall mäe otsas ja mäe ümber

Teisipäeval, 230.aprillil, kutsusid suured nõiad- Peanõid Rumpumpel Mariann,

Peonõiad Rita, Merit, Spordinõiad Glooria, Ulvi, Helje, Mailis ja Väike Nõid Liisa Midrimaa mänguväljaku liumäele kõik koolieelikute rühmade nõiaõpilased.

Nõiatrall algas piduliku rongkäiguga spordiväljaku liumäele.

Peanõid kutsus nõiaõpilased ka end tutvustama- kes on, mis nimi, kui vana, kust tuleb ja kuhu on teel …

Peonõid Rita eestvedamisel kõlas  laul  „Nõia elu“.

Peonõid Merit pani nõiaõpilased tantsima NÕIA TANTSU: Boogi, boogi!

Spordinõid Helje vedas eest nõiakatsete korraldamist. Väikeste nõiaõpilastele kõlas soojenduseks LAUL: ÖED „Rulli, rulli“.

Kõigil tunnistuse soovijatel tuli läbida järgmised katsed:

1. ÜMBER MÄE LUUDADEGA JOOKS(1-2 last luual)

2. TAKISTUSRAJA LÄBIMINE

3. LUUAGA PALLI VEERETAMINE TEATUD SIHTPUNKTINI

4. TÄPSUSVISKED

Peale katsete läbimist said nõiaõpilastest täieõiguslikud nõiad ja kõik nad said tunnistuse katsete läbimise eest. Iga rühma lapsed meisterdasid nõiatunnistuse ise  ja Peonõid Merit lõi tunnistustele templid peale.

Pidu lõppes Väikese Nõia Liisa valmistatud nõiajoogi maitsmisega!

Verivärskete väikeste nõidade trall pani kihama kogu Midrimaa õueala. Pisemad midrimaalased ootavad nüüd kindlasti pikisilmi aega, mil nemad saavad “nõiaks löödud”! Suured nõiad näitavad ennast Midrimaal loodetavasti taas aastapärast, volbripäeval!