ORAVAKESTE RÜHMA HEATEGU

21.12.2020

Heategevusfond MINU UNISTUSTE PÄEV kutsus kõiki Eestimaa koole ja lasteaedasid osalema algatuses “Heategu lapselt lapsele”, et innustada järeltulevat põlvkonda juba varasest east märkama ja aitama neid, kes vajavad meie abi- Heategu lapselt lapsele.

Võimalusi, kuidas heategevuses osaleda, oli palju. Valiku sai teha heategija ise!

Kuigi koroona tegi valikuvõimalustes mõningaid korrektiive, leidsid meie lasteaia Oravakeste rühma lapsed. lapsevanemad ja õpetajad võimaluse selles heategevusprojektis kaasa lüüa.

Rühma lapsevanemad tegid rahalise annetuse heategevusfondile MINU UNISTUSTE PÄEV ja lapsed meisterdasid õpetajate juhendamisel jõulukaardid Tallinna Lastehaigla onkoloogia osakonna väikestele patsientidele. Ka head soovid said lapsed ise kaartidele kirja panna.

Lasteaedade laste osalemist heategevusprojektis kajastas DELFI:

Eesti koolides ja lasteaedades õpitakse tundma andmisrõõmu

Oleme tänulikud rühmameeskonnale eestvedamise ja lapsevanematele rahalise panuse eest heategevusse! Just laste jaoks oluliste täiskasvanute eeskuju on see, mis õpetab lapsi aktiivselt osalema ühiskondlikus tegevuses ja kogema tundeid, mida kutsub esile siiras andmisrõõm. Jõukohane osalemine heategevuses annab lastele teadmise, et vahel on ka üsna piskust panusest suur abi ja tugi!

Loodame, et raske haigusega silmitsi seisvate laste ja nende vanemate jaoks on Oravakeste rühma laste südamest tulnud heategu toeks ja sooje tundeid tekitav.

Hingesooja pühadeaega kõigile!