PEATU! VAATA! LEHVITA!

12.09.2018

Ettevõtmise EV 100 LIIKLUSOHUTUSKOOLITUS “PEATU, VAATA, LEHVITA” 1000. LAPSELE raames

võtsid kaks ühiseid väärtusi jagavat ettevõtet Volvo Estonia ja Neste Eesti  nõuks muuta liiklus Eesti lastele turvalisemaks, korraldades Eesti Vabariigi juubeliaasta jooksul vähemalt 100 liikluskoolitust üle Eesti.

Üks selline koolitus  toimus täna, 12.septembril, meie lasteaias! Koolituseks on välja arendatud spetsiaalselt lastele suunatud programm „Peatu, Vaata, Lehvita“, mis tõstab lapse liikluses osalemise teadlikkust läbi teooria ja praktilise koolituse.

Meie koolieelikutele anti ülevaade veokitest, veokijuhi elust ja liiklusohutusest ning seejärel oli meie lastel võimalus tutvuda veokiga, et reaalselt kogeda, kuidas maailm veoauto kabiinist paistab. Päris mitu last pidid suure auto rooli taga lausa püsti seisma, et üldse aknast välja näha!

Koolitus kestis kokku ca tunnikese, aga pakkus lastele palju uusi teadmisi ja emotsioone! Kindlasti jääb meelde, et rekka on suure kaelkirjaku kõrgune ja vähemalt nelja sõiduauto pikkune! Meie lasteaias osales koolitusel 79 last!

Täpsemalt saab koolitusega seotud infot leida aadressil https://www.volvotrucks.ee/et-ee/about/safety/stop-look-wave.html

Täname väga vahvaid koolitajaid toreda päeva eest ning loodame, et lapsed on edaspidi liikluses teadlikumad ja käituvad ohutumalt, kutsudes vahetevahel korrale ka oma vanemaid.

OHUTUT LIIKLEMIST!