PIDŽAAMAPEO TRADITSIOON PÜSIB!

31.05.2018

Meie lasteaia koolieelikute kiire ja tegutsemist täis maikuu muudab traditsiooniliselt põnevaks juba aastaid korraldatud PIDŽAAMAPIDU.

Sellel kevadel lepiti kokku, et pidžaamad pannakse selga pidustusteks neljapäeval, 24.mail. Põnev õhtu on tavapäraselt toonud igal aastal kaasa juba traditsiooniks kujunenud tegemisi ja alati ka midagi uut.

Laste jaoks on väga vahva osaleda otsimismängus, teha ring peale kogu majale, üheskoos saalis nuputada, lüüa tantsu õhtusel diskol, lustida üheskoos kõikide meie lasteaia koolieelikutega.

Juba tavapärasest erinev õhtusöögi söömine on laste jaoks põnev! laste õhtuse toidulaua katsid üheskoos lapsevanemad! Sel aastal lisandusid nii mõneski  rühmas koos üle elatud põnevatele tegemistele veel lisaüllatused lapsevanemate poolt!

Eriti vahva pidžaamapidu oli nendel rühmadel, kes otsustasid õpetajatega koos  lasteaias ka öö veeta! Küll oli see uni kasin mõne mürakaru juurde tulema, kui meeled ärevil! Nii mõnigi lastest ööbis esimest korda kodust ja vanematest eemal. Mitte kõigile lastele ei ole see kerge ülesanne!

Reede hommik näitas uutele tulijatele küll uniseid nägusid, aga põnevaid arutelusid peoõhtust ja -ööst jätkus veel pikaks ajaks.

Kindlasti jäävad lastele pidžaamapeost meelde õues nende tegemisi jälginud salapärased olendid, kelle päritolu üle arutlemine lisab lugudesse vaid põnevust!

Täname õpetajaid ja lapsevanemaid lastele põneva õhtu ja öö korraldamise eest!