SAUE LIONS KLUBI KINGITUS MIDRIMAA KOOLIEELIKUTELE

14.06.2019

Kolmapäeva, 15.mai, lõunapaiku külastas meie lasteaeda üllatuslikult LC Saue  president Mati Riimaa, kes tõi lasteaeda väga üllatava uudise: meie lasteaia koolieelikutele kingitakse LC Saue poolt lasteaia lõpetamise puhul  reis Laitse Ralliparki.

Selle suurepärase uudise sai lasteaia direktor mõne hetke pärast edastada ka lastele, kes toreda üllatuse kolmapäeval toimunud lõpurühmi lasteaiateel toetanud töötajatele korraldatud tänukontserdi lõpus rõõmuhõisetega vastu võtsid.

Suurest üllatusest sai väga kiiresti ka reaalsus: juba reede, 17.mai hommikupoolikul, seisid lasteaia ees LC Saue poolt tellitud  bussid, mis lasteaia lõpetajad Laitsesse Ralliparki lustima viisid!

Kui vahva päeva lapsed Laitses veetsid, näete juuresolevatelt piltidelt!

Tunnustame ka õpetajaid, kes suutsid kiiresti rühmade plaanides muudatusi teha, ja nautisid  koos lastega päeva Rallipargis.

Tõe huvides tuleb öelda, et ühel koolieelikute rühmal oli reede hommikul värskelt seljataga lasteaias veedetud öö ning kolmel ülejäänud rühmal toimus pidžaamapidu sama päeva õhtul.

Lastel oli palju põnevust ühes vahvas lasteaiapäevas.

Sellised päevad jäävad kindlasti meelde eluks ajaks!

Oleme väga tänulikud LC Saue meestele, kes otsustasid meie koolieelikuid üllatada ja kinkisid lastele imetoreda, põneva ja õpetliku päeva!