Saue valla koolieelikute EV 101.sünnipäeva vastuvõtt

Neljapäeva, 21.veebruari ennelõunal, kogunesid Saue Noortekeskuse

suurde saali Saue valla  koolieelikud, et üheskoos pidulikult tähistada Eesti Vabariigi 101.sünnipäeva.

Lapsi võtsid vastu Saue valla volikogu esimees Harry Pajundi, Saue vallavanem Andres Laisk, Saue abivallavanem Andres Kaarmann ja Saue lasteaed Midrimaa direktor Diana Kuntor.

Selline suurüritus oli paljude laste jaoks esmakordne.  Saue vallas läheb 2019.aasta sügisel kooli üle 250 lapse. Oli suurepärane vaatepilt, kui kõik kohaletulnud üheskoos südamlikke laulsid ja tantsisid rahvatantsu.

Üllatusena kõigile osalejatele olid külla kutsutud võistlustantsuõpetaja Katrin Krause tantsulapsed, kes esitasid kaks võistlustantsu omal valikul. Võistlustantsijate esinemine tekitas lastes palju elevust.

Peale üllatuskülaliste etteastet oli kõigil osalejatel endil aeg asuda tantsupõrandale. Arvo Pärdi Ukuaru valsi saatel keereldi ühises tantsuhoos. Postitust ilmestavad fotod räägivad enda eest!

Piduliku vastuvõtu lõpuks pakkusid õpetajad lastele enne koduteele asumist kaasa võetud puuvilju, et kodutee väga pikaks ei veniks ja väsimus ei murraks.

Midrimaalased tänavad südamest kõiki osalejaid suure panuse eest meie ühise suurürituse õnnestumisse! Kõigi lasteaedade rühma-, muusika ja liikumisõpetajate töö lastele ühislaulude, -tantsude selgeksõpetamisel oli imeline! Eriti soojendas südant asjaolu, et väga paljud koolieelikud oskasid laulda Eesti Vabariigi hümni.

Eesti Vabariigi 101.sünnipäev sai vääriliselt tähistatud! Midrimaa korraldajatetiimile jäi soe tunne hästi õnnestunud kokkusaamisest!

Täname Saue valla juhte laste jaoks võetud aja eest! Just sellised ettevõtmised kasvatavad lastes tunnet, et nad on Saue valla kodanike ühise pere liikmed.