SAUE VALLA LASTEAEDADE TANTSUPEOL

29.05.2018

22.mail Laagri Kooli staadionil toimunud Saue valla lasteaedade tantsupeol osalesid Midrimaa lapsed esimest korda. Kõik toimuv oli lastejaoks uus ja põnev. Oma esimese tantsupäeval osalemise kogemuse saavad Saue lasteaia lapsed tavaliselt 5-6-aastasena, osaledes Saue linna tantsupäeval Saue Sõlg.

Saue lasteaia lippu kandis õpetaja Merit Israel, kellel on suur roll meie laste rahvatantsuoskuse omandamises.

Sellel kevadel osalesid valla lasteaedade tantsupeol meie koolieelikud. Ka meie õpetajad keerutasid tantsujalga õpetajate tantsurühmas.

Laagri lasteaia pere oli andnud väga suure panuse tantsupäeva ladusaks korralduseks. Tantsupäeva õnnestumisele aitas kindlasti kaasa soe, suvine kevadilm.

Meie laste jalgades oli aga sedavõrd tantsulusti, et tagasi Sauele saabudes anti tantsuetendus ka oma lasteaia lastele, kes tantsijate saabudes juba lipuväljaku ümber ootel olid.

Tantsupäev oli lastejaoks emotsiooniderohke ja väsitav, kuid kindlasti kauaks meelde jääv!

Täname Laagri lasteaia peotoimkonda rahvatantsu traditsiooni hoidmise ja vahva tantsupäeva eest!

Tantsupäeva video link: Saue valla lasteaialaste tantsupidu