SUUR SÕBER KARU TAAS MIDRIMAAL

Suure sõbra Karu külaskäigud Midrimaale on saamas armsaks traditsiooniks.

Meie lasteaed on ühinenud Kiusamisest vabaks! metoodikat kasutavate lasteaedade võrgustikuga alates 2013.aastast.

MTÜ Lastekaitse Liit programm „Kiusamisest vabaks!“ ennetab kiusamist lasteaedades, koolides ja lastehoidudes ja -sõimedes, õpetades lastele sallivust, austust, hoolivust ja julgust.

Sellel õppeaastal järgitakse seda metoodikat meie lasteaia kuues rühmas. Mitmed õpetajad rakendavad Kiusamisest vabaks! metoodikat juba teise rühmakoosseisuga.

Suure sõbra külaskäik Midrimaale oli seekord eriti tähtis väikestele Pokude rühma lastele. Hiljuti lasteaiateed alustanud lastele oli see esimene kord kohtuda suure sõbra Karuga. On kindlasti meeldejääv, kui selline suur ja lahke sõber toob kõigile lastele oma isikliku väikese sõbra, kellega lasteaiateel oma rõõme ja muresid  jagada.

Lisaks Pokude rühmale, külastas Karu ka Klaabusid, Mesimummusid, Lotte rühma lapsi, käis äratamas juba koolilapsemõõtu Krõlle, tunnustamas võimlevaid Naksitralle ja üht sooja kallistust ihkavaid Lepatriinusid!

Suure sõbra Karuga kohtudes oli laste silmis ehe üllatus, siiras rõõm ja võimalust Karule käeplaksu andes tervitada ei jätkud kasutamata keegi. Kui Karu ennast koduteele asutas, oli laste ainus küsimus: “Kas tuled järgmisel aastal jälle?!”

Suure sõbra vaikiv noogutus andis lastele lootust, et peagi kohtutakse lasteaias taas!