Suusatalv on täies hoos

28.01.2019

Koos uue aastaga saabus kohev valge lumikate ja meie lastele taas võimalus liikumistegevustes suusatada. Kuna meie lasteaiale on soetatud korralik suusavarustus 24-lapselise rühma ja õpetajate jaoks, siis oleme igal võimalusel püüdnud anda lastele esimesi teadmisi-oskusi suusatamiseks.

Igal aastal on kohe lume saabudes alanud koostöö Saue Spordikeskusega, kust lähetatakse meile appi rajameistrid ning väikeste suusatajate jaoks sõidetakse sisse väga korralik suusarada.

Meie lapsed saavad suusatada lasteaia kõrval asuval lagendikul, millel asuvat suusarada hoiavad Spordikeskuse rajameistrid väga heas korras. Iga lumesaju järel on rada taas tugevaks sõidetud ja lapsed saavad iga kord minna omasuusatamisoskusi lihvima parimale rajale.

 Suusatamas käivad igal talvel meie lasteaia koolieelikud ja ka 5-6-aastased lapsed. Kokku saavad suusatamisrõõmust osa sama hästi kui pooled Midrimaalased.

 

Need lapsed, kes 5-6-aastaselt juba suusatamist proovida on saanud, on järgmisel aastal palju enesekindlamad ja juba võib märgata siirast rõõmu oskuste paranemisest ning tõsist huvi suusatamise vastu.

Meie laste suusatunnid kestavad täpselt nii kaua, kui lumi ja talv seda võimaldavad! Oleme tänulikud rajameistritele ja naudime lumerikast talve!

You Might Also Like