VAHVA TRADITSIOON JÄTKUB VAATAMATA KEERULISELE AJALE

27.12.2021

Päris mitmel aastal juba tegutsevad Midrimaa õuealal jõulupühade eel pikematsorti PÄKAPIKUD! Eriti rahutuks ja agaraks muutuvad nad jõulude lähenedes … On saanud toredaks traditsiooniks soovida kõigile Midrimaale samme seadvatele lastele, nende vanematele ja ka töötajatele tujuküllast pühadeaega just vahetult enne jõulupühi.

Nii tervitasid ka sel aastal 22.detsembri hommikul kõiki Midrimaale saabujaid pikad PÄKAPIKUD, kes pakkusid tulijatele lahkelt piparkooke ning edastasid midrimaalaste poolt häid jõulusoove. Südamliku jõulutunde loomiseks süütasid õpetajapäkapikud õuealal laternad ja õueküünlad, muusikapäkapikud hoolitsesid jõulumuusika eest ning abipäkapikud olid varmad piparkooke jagama!

Meeleolukas piparkoogihommik kestis varastest hommikutundidest kuni laste hommikusöögiaja saabumiseni. Selleks ajaks on tavaliselt sama päeva lasteaed tulijad juba saabunud ja ka päkapikkude varbad külmapoistega tutvust teinud …

Oli tore kogeda nii laste kui ka vanemate siirast üllatust ja tänutunnet vahva ettevõtmise puhul!

Midrimaalased loodavad ka siiralt, et väike hommikune üllatusmoment tegi kõigi sel hommikul meie lasteaeda saabujate päeva veidigi kelmikamaks ja soojemaks!

Soovime ka siin tundeküllast pühadeaega kõigile!

You Might Also Like