SPETSIALISTID

Tervisedendaja Agne Astel

tervis@sauemidrimaa.ee

Tel: 56 815 725

Liikumisõpetaja Anniriin Minlibajeva 

e-post: anniriin.minlibajeva@sauemidrimaa.ee

Liikumisõpetaja Pille Källe

e-post: pille.kalle@sauemidrimaa.ee

Liikumisõpetaja Ave Lähker

e-post: ave.lahker@sauemidrimaa.ee

Muusikaõpetaja Reet Jürgens

e-post: reet.jurgens@sauemidrimaa.ee

Muusikaõpetaja Piret Kuld

e-post: piret.kuld@sauemidrimaa.ee

Logopeed Kadi Kase

e-post: kadi.kase@sauemidrimaa.ee

Tel: 51989920

Eripedagoog, HEV koordinaator, Katariina Karu

e-post: katariina.karu@sauemidrimaa.ee

Tel: 56 110 849

Eripedagoog Beatriss Paulin

e-post: beatriss.paulin@sauemidrimaa.ee

Tel: 51944010

Sotsiaalpedagoog Kaisa Tamm

e-post: kaisa.tamm@sauevald.ee

Tel: 53 461 821