SPETSIALISTID

Tervishoiutöötaja Virve Lillend

e-post: virve.lillend@sauemidrimaa.ee

Tel: 6596526

Liikumisõpetaja Ly-Miett Lõoke 

e-post: ly-miett.looke@sauemidrimaa.ee

Liikumisõpetaja Riinu Vaikne

e-post: riinu.vaikne@sauemidrimaa.ee

Muusikaõpetaja Reet Jürgens

e-post: reet.jurgens@sauemidrimaa.ee

Muusikaõpetaja Piret Kuld

e-post: piret.kuld@sauemidrimaa.ee

Logopeed Kadi Kase

e-post: kadi.kase@sauemidrimaa.ee

Logopeed Kersti Pruul

e-post: kersti.pruul@sauemidrimaa.ee

Eripedagoog Katariina Karu

e-post: katariina.karu@sauemidrimaa.ee

Tel: + 37 256 110 849