LIIKUMISPÄEV SAUE GÜMNAASIUMI STAADIONIL

13.05.2019

Juba teist aastat toimub maikuus Midrimaa 4-7-aastaste laste spordipäev.

Midrimaa lapsed vallutavad üheks hommikupoolikuks Saue Gümnaasiumi staadioni, et üheskoos tunda rõõmu spordist, kaaslastest ja ilusast päevast.8.mai hommikul kell 9.30 asuti lasteaia juurest staadioni poole teele ligi 200 lapsega.

Pikk teekond staadionile lõppes väikese soojendusvõimlemisega ja juba asutigi tegevuskeskuste starti!          

Seekordsel spordipäeval ootasid lapsi ees kaugushüppe, täpsusviske, sabapalliviske, 60m jooksu, kullimängu ning hularõnga harjutuste keskused. Spordipäeva kava ja läbiviimise korra panid kokku meie liiumisõpetajad Pille, Anniriin ja Oksana. Tegevuskeskustes assisteerisid neid rühmad õpetajad, assistendid või õpetaja abid. 

Laste lust teha sporti suurel staadionil oli kõiki kaasa haarav! Õnneks oli ka ilmataat meile soodsa vihmata päeva planeerinud! Suure staadioniringi jooksmine ei valmistanud raskusi ühelegi särasilmale! Enne koduteele asumist kinnitati keha selle päeva vitamiiniampsuga. Rõõmus lastepere jõudis lõunasöögi ajaks vapralt lasteaeda tagasi! Usun, et selle päeva uni oli lastele eriti magus!

Täname päeva organiseerijaid, abilisi ja väikeseid sportlasi selle nakatava rõõmu ja liikumisenergia eest, mida sellel päeval üheskoos kogeti! Tundub, et Saue Gümnaasiumi staadionil toimuv midrimaalaste spordipäevast on saanud tore traditsioon. Kindlasti oleme väga tänulikud Saue Gümnaasiumi perele võimaluse eest kasutada kooli staadioni lasteaia spordipäeval! 🙂

You Might Also Like