ÕPPEAASTA ALGUSE TOIMETUSED

09.10.2023

Ja ongi uus õppeaasta korralikult hoo sisse saanud…

Lasteaia jaoks oli käesoleva õppeaasta algus taas uudne. Juurde avati üks uus rühm ning lasteaed kasvas 21-rühmaliseks. Kevadel kooliminevate laste asemel tervitasime juba uusi väikeseid Midrimaalasi ning kohtusime taas Midrimaa lasteaias juba järgmist aastat alustavate lastega. Kõik need armsad naerunäod on toonud meie lasteaia ellu juurde palju päikest ja sära!

Lasteaiaga kohanemine on olnud erineva tempoga – kes vajab rohkem aega, kes vähem, kuid kõik meie toredad töötajad on alati valmis selleks, et Midrimaa lapsed oleksid hoitud ja kaitstud.

Uue õppeaasta esimesel päeval, 01. septembri hommikul koguneti üheskoos lasteaia õuealale. Lapsi oli tulnud kohale pea kõikidest rühmadest ning väljak täitus rõõmsa ootusärevusega. Kohal olid ka kõige noorema vanuserühma lapsed, kes vapralt kõike toimuvat uudistasid.

Alustuseks soovis lasteaia direktor kõigile ilusat uut õppeaastat ning üheskoos edastati tervitused ka kahele Kütise tn rühmale – lasteaiateed alustavatele lastele, kes tähistasid õppeaasta algust seekord kohapeal rühmas, oma turvalises keskkonnas.

Lasteaia logolapsed Jüri, Mari ja Kati õppisid lastega tähti ning tantsisid koos ühe vahva tantsu. Toredat lasteaia aastat kõigile!

Õppeaasta algus kogus hoogu – uued lapsed kohanesid uue keskkonna ja uute inimestega, toimusid lapsevanemate koosolekud ning rühmade pildistamised.

Septembrikuu möödus linnutiivul ning juba oli käes lasteaia sünnipäev. Nimelt sai 05. oktoobril Saue lasteaed Midrimaa 61-aastaseks. Samal päeval tähistati üheskoos ka õpetajate päeva.

Vaatamata eelnevate päevade sügisvihmadele oli ilm sel hommikul meie vastu lahke. Päike oli küll pilve taga peidus, ent laste rõõmsad kilked tegid selle päeva kauniks!

Kohale olid tulnud Pipi Pikksukk ja Arabella, mereröövli tütar, kes lastega vahvalt toimetasid. Sünnipäevale kombeks valmistasid lapsed küpsisetorti ning katsid pidulaua. Heast ja paremast said osa ka Midrimaa töötajad. Palju õnne, Midrimaa lasteaed!
Õpetajate päeva jätkuks toimus 08. oktoobril Saue valla õpetajate päeva üritus, kus tunnustati muuhulgas ka Saue valla Aasta Õpetajaid. Saue lasteaed Midrimaa Aasta Õpetaja laureaadid on muusikaõpetaja Reet Jürgens ja Kullerkupud rühma õpetaja Rita Reiman. Õnnitlused!

You Might Also Like