RAI-RAI-RIDIRAA, SEE ONGI MIDRIMAA …

07.10.2021

Sünnipäev on aastas vaid korra – igaühel meist… Midrimaa lasteaia sünnipäeva on lihtne meeles pidada – see on alati koos õpetajate päevaga, oktoobrikuu 5. päeval!

Nagu topelt-tähtsale päevale kohane, kogunes lasteaiapere lipuväljakule, et saaks heisata Midrimaa lipu. Nagu varasematelgi aastatel, heiskasid lipu meie lasteaia töötajad, kes said seoses õpetajate päevaga  tunnustuse Saue vallalt: õpetaja Mailis Lumi Oravakeste rühmast ja õpetaja assistent Ülvi Valtri Lotte rühmast. Mailisele ja Ülvile anti üle ka lillekimp kolleegide poolt.

Lasteaia 59.sünnipäeva tähistati Midrimaal  suure mullipeoga! Lastele olid külla kutsutud Mullimeistrid, kes muutsid oma oskusi eksponeerides laste päeva imeliseks! 

Nii suuri seebimulle nägid lapsed lasteaiaõuel küll esimest korda! Mullimeistrite mullikujundamise kunsti ei varjutanud ka üksikud vihmapiisad.

Kui meie logolapsed – Jüri ja Mari – kuulsid, et lastele on külla tulnud Mullimeistrid, jäi nendegi sünnipäevamäng katki …

Erineva suurusega vikerkaarevärvilised seebimullid tekitasid kõigis lastes suurt elevust! Lausa uskumatu oli midrimaalaste jaoks aga see, kui iga soovija sai ise proovida hiigelsuurte või siis päris pisikeste seebimullide lendulaskmist. Midrimaa suur lipuväljak sai korrapealt täis laste rõõmukilkeid ning erinevas kõrguses ja suuruses hõljuvaid seebimulle.

Elevust ja seebimullitamist jätkus kõigile lastele veel pikalt – iga rühm sai veel kingituseks tavapärasest suuremad seebimullitaja, millega suurte mullide tegemist sai proovida iga laps kogu päeva jooksul.

Usume, et mullipeost saadud vahvad emotsioonid andsid lastele jutuainet veel mitmeteks päevadeks!

Lasteaiapere aga on juba valmis tegema ettevalmistusi peagi saabuvaks juubeliaastaks!

 

You Might Also Like