1, 2, 3 – START!

10.06.2022

Midrimaa pere üheks suuremaks ühiseks ettevõtmiseks on kevadine spordipäev Saue Gümnaasiumi täismõõdus staadionil!

Mis saab ühele lapsepõnnile veel suuremat rõõmu pakkuda, kui võimalus vabalt joosta ja oma osavust proovile panna nii suurel spordiplatsil, et silm vaevu selle piire haarata jaksab Just seetõttu ei tundu see ligi kilomeetrine matk lasteaiast gümnaasiumi juurde ülearu pikk!

Pika retke võtavad ette kõik meie laste rühmad alates 4-aastastest lastest! Küll on uhke tunne näha mööda Saue linna tänavaid voolamas meie lastepere, millesse parematel päevadel mahub üle 300 lapse! Sel korral oli meid küll oluliselt vähem, aga see ei takistanud kellegi päevast rõõmu tundmast!

Üheskoos võeti ette väike soojendusvõimlemine ja direktor Diana tervitussõnad kuulutasid spordipäeva avatuks!

Meie vahvad ja loomingulised liikumisõpetajad Pille ja Ave olid lastele valmis pannud terve rea täpsust, osavust ja kiirust nõudvaid harjutusvõimalusi! Rühmameeskondade abiga mehitati nii tegevuspunktid kui tagati ka laste turvaline liikumine keskuste vahel! Kuigi nii mõnigi harjutus nõudis parajat pingutust, ei jätnud vist ükski laps kasutamata võimalust spordipäeva lõpu eel joosta suurel staadioniringil!

Jäi vaid imestada, kust nad küll selle energia võtavad!!! Ees ootas ju ka üksjagu pikk tagasiretk lasteaeda!

Olen kindel, et sel päeval ei olnud ainsalgi Midrmaa lapsel raskusi magamisega puhkeajal !  

Igal juhul on laste jooksujalad eesoleva suve tarvis treenitud ja jääme juba järgmist kevadet ja uut vahvat spordipäeva ootama!

You Might Also Like