ELIIS on kasutusvalmis!

01.10.2018

Meie lasteaeia rühmade dokumendihaldus üle viidud keskkonda https://eliis.ee/.

Et lapsevanemad saaksid taas oma lapse rühmas toimuvaga kursis olla, on oluline muuta elasteaed.ee keskkonnas kasutatud paroole.

Oma lapse rühma tegemistest ülevaate saamiseks on lapsevanemal vaja siseneda ELIISi isikukoodi,  ID-kaardi või  mobiil-ID abil.

Sisenedes ID-kaardi, smart-ID või mobiil-ID-ga on vaja kasutada vastavaid paroole.

Ilma eelnevaid võimalusi kasutamata saab siseneda isikukoodiga: siis tuleb isikukood kirjutada kasutajanime kohale. Seejärel on vaja klikkida ELIIS-i avalehel tekstile: Soovin uut parooli.

Seejärel saadetakse uus parool sellele e-posti aadressile, millega olite liitunud e-lasteaias.

Kui lapsevanem on endale sobival viisil sisenenud Eliisi, siis saab vasakul olevas menüüs, valikus MINU SEADED, täpsustada oma andmeid ja muuta soovi korral parooli. ELIISI sisenemine jääb isikukoodipõhiseks.

Vasakul olevas menüüs, valiku all TAOTLUSED, saab paluda ligipääsu oma lapse andmetele, mille lasteaia esindaja kinnitab. Seejärel peaks olema võimalik oma lapsega seotud ja lapsevanematega jagatud infole ELIISis juurde pääsema!

Lapsevanematel, kellel ei olnud varem e-lasteaed.ee kontot või kelle lapsed on meie lasteaias alates sellest õppeaastast, on vaja registreeruda ELIIS-i kasutajaks ning seejärel esitada oma lapsega seotud infole juurdepääsuks ELIISI kaudu taotlus, mille kinnitab lasteaia esindaja.

Küsimuste korral on võimalik pöörduda abi@eliis.ee või lasteaias helgi.vaher@sauemidrimaa.ee.

Püüame üheskoos leida toimivad lahendused!

 

You Might Also Like