UUTE LASTE VANEMATEGA KOHTUME AUGUSTIKUUS

25.07.2022

Lasteaedade elukorraldus on juba kord selline, et igal kevadel saadame lapsi kooliteele ja sügisel kohtume rõõmuga uute, väiksete midrimaalastega.

Aga enne veel, kui meie lasteaia uue õppeaasta ühe 2-3 – ja viie 3-4-aastaste rühmad lastega täituma hakkavad, saame kokku nende emade-isadega, et tutvustada neile meie lasteaeda.

Käesoleval aastal kohtume meie uute laste vanematega 17.augusti pealelõunal. Info selle kohta, mis kell täpselt kokkusaamine toimub, leiavad lapsevanemad oma ARNO-s esitatud kontaktidelt (e-posti kaudu).

Kuna Te olete meie kodulehel seda artiklit lugemas, tähendab, et esimene infokild on leitud! Oleks tore, kui veel enne koosolekut leiaksite  veidi aega, et tutvuda meie lasteaia väärtuste (http://lasteaed.saue.ee/vaartused/) ja kodukorraga (http://lasteaed.saue.ee/lapsevanemale/kodukord/), laste päevakavaga (http://lasteaed.saue.ee/lapsevanemale/paevakava/3-5-aastased/) ning soovitustega lapse lasteaeda tulekuks (http://lasteaed.saue.ee/lapsevanemale/). Siis omate juba väikest ettekujutust, mis teid ja pisikest midrimaalast ees ootamas on!

Kindlasti saab esitada küsimusi last ees ootava elumuutuse kohta ka koosolekul osaledes!

Kui lapsevanem on kevadel saanud teate kohapakkumisest Saue lasteaeda Midrimaa, ja selle ka kinnitanud, siis tasub oma e-posti hulgast otsida samuti kevadel edastatud teadet lastevanemate koosoleku toimumise aja ning paiga kohta (igaks juhuks tasub läbi vaadata ka rämpsposti kast…).

Kohtumiseni 17.augustil!

 

You Might Also Like